м.Дніпро, проспект
Лесі Українки, 47

Ознаки того, що вам потрібна заміна батарейки автоключа

замена батарейки в ключе

Ознаки того, що вам потрібна заміна батарейки автоключа

Коли найкращий час для заміни батарейки автомобільного ключа?

Ознаки того, що вам потрібна заміна батарейки брелока

Акумуляторні батарейки для автомобільних ключів є необхідною складовою частиною ваших автомобільних ключів. Без акумулятора у вас можуть виникнути проблеми з ключем. Вони присутні в більшості сучасних автомобільних ключів, оскільки забезпечують комфорт і безпеку. Як і всі батареки, ці батареї колись потребуватимуть заміни. 

На жаль, більшість людей не звертають уваги на батарейки автомобільних ключів, доки вони не перестануть працювати, що призводить до неприємних і незручних ситуацій, наприклад, застрягти в незнайомому місці. Тому необхідно знати правильний час для їх заміни. 

Ви не зможете використовувати свій автомобільний ключ, якщо у вас несправна батарейка автомобільного ключа. У такому випадку вам потрібно буде найняти послугу з аварiйного вiдкриття авто . 

Отже, як ви можете дiзнатись, коли найкращий час для заміни батарейки ключа автомобіля? Побачимо це нижче!

Ознаки розрядженого акумулятора автомобільного ключа

Найпоширенішою ознакою розрядженого акумулятора автомобільного ключа є те, що ключем не вдається відімкнути чи замкнути двері автомобіля. Ще однією ознакою є те, що ключ не може завести автомобіль, навіть якщо акумулятор повністю заряджений. Також варто звернути увагу на підсвічування; якщо ключ не вмикає їх, можливо, проблема з акумулятором. У деяких випадках ключ може навіть зовсім перестати працювати, залишаючи вас у безвиході. Давайте розберемо кожен знак глибше:

Нижній діапазон сигналу

Звичайний автоключ має діапазон сигналу від 10 до 30 метрів. Однак, якщо батарейка пульта дистанційного керування розрядиться, це зменшить функціональний діапазон вашого автоключа.

Чи помітили ви, що ваш ключ авто тепер вимагає від вас підійти до автомобіля ближче, ніж раніше? Чи він більше не надсилає сигнал з протилежного боку стоянки, як це було раніше?

Швидше за все, виною тому акумулятор ключа. Майте на увазі, що погодні умови, наприклад дощ, можуть впливати на потужність сигналу вашого пристрою.

Якщо ви виявили проблеми з ключем автомобіля та не знаєте, що робити, не зволікайте, зверніться до майстернi  “Твiй Ключ” .

Непослідовні кліки

Можливо, вам доведеться кілька разів натиснути кнопку на автомобiльному ключi, перш ніж ваш автомобіль отримає сигнал. Коли це трапляється, ваш акумулятор намагається зібрати достатньо енергії для роботи. Якщо це так з вашим пультом, вам потрібно швидко отримати новий акумулятор для ключа.

Деякі автоключi використовуються лише для відкривання дверей, тоді як інші необхідні для запуску двигунів, що запускаються натисканням кнопки. Ваш автомобiльний ключ може бути несправним, якщо цей компонент так само нестабільний і приймає численні натискання.

Відкладене розблокування

Хоча вам може знадобитися лише один раз натиснути кнопку, необхідно почекати одну або дві секунди, перш ніж почути розблокування автомобіля. Це ще одна ознака того, що батарея вашого автоключа розряджається.

Деякі звіти стверджують, що коли ви відмикаєте автомобіль, фари можуть навіть перестати блимати. Сьогодні це може здатися нешкідливим, але у вас будуть великі проблеми, якщо ваш ключ раптом вимкнеться.

Правильна заміна

Важливо замінити батарею, як тільки будь-який із попередніх симптомів стає загальновідомим. Також бажано завжди мати під рукою запасний акумулятор на випадок надзвичайної ситуації. Ви можете отримати швидку та безпечну заміну за допомогою мобільної майстернi “Твiй Ключ” .

Пошук правильного майстра автоключiв

Регулярна перевірка батарейки та своєчасна її заміна можуть допомогти переконатися, що батарея не вийде з ладу, коли вам це найбільше потрібно. Однак у будь-яких надзвичайних ситуаціях вам все одно потрібен надійний мобільний майстер. 

У “Твiй Ключ” ми розуміємо, що трапляються надзвичайні ситуації, особливо з ключами від машини. Тому не соромтеся звертатися до нас у разі блокування автомобіля чи інших надзвичайних ситуацій, ми будемо готові допомогти ! ©

 

Майстерня автоключiв Днiпро
проспект Лесi Українки, 47
Телефон: 098-117-2017
Електронна пошта:
 info@tvoykluch.com.ua
Веб-сайт: tvoykluch.com.ua