м.Дніпро, проспект
Лесі Українки, 47

Чому ваш ключ не працює після заміни батарейки?

Сломался автоключ

Чому ваш ключ не працює після заміни батарейки?

 

4 причини, чому ваш ключ перестав працювати

Ваші автомобільні ключі є необхідним інструментом для відмикання дверей автомобіля та запуску двигуна. На жаль, автоключі також можуть з часом пошкодитися. Якщо ваш ключ раптом перестав працювати навіть після заміни батарейки, не панікуйте! Є кілька простих кроків, які ви можете зробити, щоб вирішити проблему.

Неможливо запропонувати рішення, поки ви не дізнаєтесь, чому ключ від авто перестав працювати. Визначивши проблему, ви зможете знайти найкраще рішення.

Перш ніж дзвонити в службу автомобільних ключів, перегляньте цю статтю, щоб дізнатися, що ви можете зробити, щоб ваш ключ знову працював. 

Зламані кнопки

Брелок може перестати працювати через знос кнопок. Коли ви натискаєте на кнопку ключа, контакти ключа передають сигнали на друковану плату. Контакти та кнопки можуть зіпсуватися настільки, що вони більше не торкаються.

Пластик, що розпадається та оголює контакт, є найбільш очевидним показником зношеної кнопки. Наприклад, у вас може бути зношена кнопка розблокування, якщо ваш брелок не відмикає двері, але все ще працює, щоб зачинити їх.

Завжди перевіряйте запасний пульт дистанційного керування, щоб перевірити, чи проблема все ще існує, навіть з іншим ключемЯкщо два автоключi мають однакову проблему, малоймовірно, що зношена кнопка або несправний контакт є причиною нездатності вашого ключа працювати.

Деякі симптоми включають:

 • Іноді натискання кнопок допомагає, але не завжди.
 • Деякі прийоми натискання змушують кнопки працювати.
 • Одна кнопка працює, а інша ні.

Як це вирішити:

 • Замініть автомобільний ключ або корпус дистанційного керування. 

Несправні замки

Несправнiсть ключа може бути не пов’язана з самим автоключем. Cлужба ремонту дверних замкiв у Днiпрi може порекомендувати полагодити замок дверей автомобіля. У будь-якому випадку причиною проблеми може бути зламаний компонент дверного замка.

Найпростіший спосіб визначити, чи зламаний замок є джерелом вашої проблеми, — це перевірити, чи працює пульт дистанційного керування, відкриваючи чи замикаючи одну чи декілька дверей. Декілька дверних замків можуть іноді виходити з ладу одночасно, але якщо вони починають виходити з ладу один за одним, це також означає, що винен не ваш ключ.

Відмінною ознакою того, що автомбiльний ключ не потрібно допрацьовувати, є те, що двері автомобіля не відкриваються ні зсередини, ні зовні. Зламані замки залишаються нерухомими незалежно від того, скільки сили ви до них прикладаєте. Окрім ремонту дверного замка, ви також можете замовити ремонт замка багажника автомобіля.

Не доглядати за замками дверей автомобіля – не дуже гарна ідея. Двері, що не відкриваються належним чином, створюють серйозні проблеми з безпекою. Ви будете під загрозою, якщо ваші замки не замикаються постійно. Якщо пошкодження почне погіршувати зручність використання, негайно полагодьте замки.

Не нехтуйте цими проблемами, завжди звертайтеся в службу ремонта дверних замкiв вчасно, щоб знайти надійне рішення. 

Деякі симптоми несправних замків включають:

 • Ви можете відкрити деякі двері дистанційно, але не всі.
 • Якщо дверцята не відкриваються, індикатори блимають.
 • Дверні замки рухаються чутно, але не повністю замикаються чи роз’єднуються.
 • Замки не можна відкривати або замикати за допомогою ключа або натиску рукою.

Як це вирішити:

 • Ремонт замка автомобіля.

Депрограмування

Якщо автомобільний ключ перестає працювати навіть після заміни батарейки, можливо, його було депрограмовано. Депрограмування — це процес, який повідомляє бортовому комп’ютеру автомобіля видалити всі ключі зі списку авторизованих користувачів.

Депрограмування може статися в результаті натискання кнопок на пульті. Деякі комбінації кнопок можуть наказати бортовому комп’ютеру зробити недійсними всі поточні ключі. Якщо після заміни батарейки більше ніж один ключ перестає працювати, причиною може бути депрограмування.

Деякі автоключi працюють з кількома автомобілями. Послідовність цих клавіш визначає, до якого автомобіля ключ матиме доступ. Ваш може ненавмисно перейти в незапрограмований вторинний стан.

Якщо ви хочете дізнатися, чи має ваш автомобіль цю функцію, ви можете знайти її в Інтернеті або в довіднику користувача. Якщо так, зверніться до майстра "Твiй Ключ". Пам’ятайте, що якщо у вас немає запасного ключа, для програмування автоключiв може знадобитися спеціальне обладнання.

Деякі симптоми включають:

 • Ваш автомобіль має метод самодепрограмування.
 • Резервний ключ дистанційного керування також не працює.
 • Автоключ відразу перестав працювати.

Як це вирішити:

 • Самопрограмування.
 • Зателефонуйте в центр автомобiльних ключiв.

Несправний ключ

І останнє, але не менш важливе: у вас також може бути пошкоджений ключ. Тут ми зосереджуємось на пошкодженнях, які було завдано ключу та виходить за межі звичайного зносу внаслідок щоденного використання. Вода, сильні удари, подряпини на платі тощо можуть призвести до такого роду пошкоджень.

Якщо ваш брелок раптово перестав працювати і заміна батарейок не вирішила проблему, слід припустити, що перш за все винен пошкоджений ключ. У деяких випадках пошкодження можуть бути очевидними, але не завжди.

Деякі симптоми включають:

 • Ключ раптово пошкоджений.
 • Кнопки не рухаються.
 • Резервний ключ працює.

Як це вирішити:

Спецiалiст автоключiв із найвищим рейтингом у Днiпрi

Можуть виникнути інші проблеми, пов’язані з несправним автоключем, тому без вагань звертайтеся до майстернi "Твiй Ключ" для отримання додаткової інформації. Незалежно від того, чи зламався у вас ключ від машини, чи проблемний пульт, ми готові допомогти! ©

 

Майстерня автоключiв Днiпро
проспект Лесi Українки, 47
Телефон: 098-117-2017
Електронна пошта:
 info@tvoykluch.com.ua
Веб-сайт: tvoykluch.com.ua