м.Дніпро, проспект
Лесі Українки, 47

Що робити, якщо ваш смарт ключ або ключ з кнопками не працює?

изготовление автоключей

Що робити, якщо ваш смарт ключ або ключ з кнопками не працює?

Дії, які необхідно вжити для ремонту вашого пошкодженого  автоключа

У вас коли-небудь виникали проблеми з використанням дистанційного ключа з кнопками для замикання або відмикання дверей автомобіля? Ви можете зіткнутися з цією проблемою неодноразово. Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно витрачати багато часу чи зусиль, щоб вирішити цю проблему.

Дистанційні ключі (ключi з кнопками, смарт ключi, викиднi ключi) – це електронні пристрої, які дозволяють дистанційно відкривати та закривати дверні замки автомобіля з будь-якого місця. Вони також не дозволяють іншим особам розблокувати вашу машину без вашого дозволу. Тому важливо підтримувати їх належну роботу.

Несправні дистанційні ключі (смарт, викиднi, ключi з кнопками) можуть спричинити багато проблем, тому ви повинні діяти швидко та безпечно, коли вони виходять з ладу.Ліцензований майстер по автомобiльним ключам в Днiпрi пояснить нижче, що робити, якщо ваш смарт ключ, викидний ключ або ключ з кнопками не працює.

Переконайтесь, що проблема є з автоключем

Перш ніж замінити ключ автомобіля, спершу переконайтеся, що проблема полягає в зламаному ключі автомобіля. Можливо, ключ справний, але плата усерединi пошкоджена.

Найпростішим способом зробити це є використання іншого дистанційного ключа. Якщо другий ключ може керувати замками та іншими функціями, то проблемою є перший автомобiльний ключ.

Якщо другий ключ також не працює, проблема може бути в автомобілі, а не в дистанційному ключі.

Крім того, перевірте, чи працює якась із кнопок. Якщо нічого з цього не відбувається, швидше за все, проблема в акумуляторі (батарейцi). Якщо працює лише частина кнопок, ймовірно, причиною є перемикачі.

Замініть батарейку

Найчастішою причиною поломки автомобільного ключа є розряджений аккумулятор (батарейка). Ви повинні відкрити корпус ключа і вийняти несправну батарейку перед його заміною. Батарейка виглядає як плоский срібний диск.

Будьте обережні, відкриваючи його! Якщо проблема в ослаблених контактах, дрібні шматочки можуть випасти, і їх буде важко виявити!

Якщо ви не хочете робити цей крок своїми руками, спершу зверніться до майстернi по виготовленню автоключiв, щоб не ризикувати продуктивністю свого автомобіля. Іноді все, що вам потрібно зробити, це відремонтувати ключ від автомобіля, перш ніж робити щось інше. Тому завжди краще звернутися до спецiалiста, який може ретельно перевірити ваш автомобiльний ключ, щоб переконатися, що він у хорошому стані.

Огляньте контакти кнопок

Кнопки всередині ключа іноді зношуються, що призводить до поломки автомобільного ключа. Зовні вони гумові, але всередині є речовина, що проводить електрику, яка може зношуватися.

Хорошим засобом є вставлення маленьких шматочків алюмінієвої фольги всередину кнопок. Ця техніка може відновити зв’язок між кнопками та електроною платою.

Однак якщо це не вирішить проблему, можливо, шестерні всередині ключа ослабли.

Огляньте внутрішні перемикачі 

Ось чому ми раніше попереджали вас бути обережними з автоключем. Якщо всередині є незакріплена кнопка, прикріпіть її знову.

Якщо ви загубили перемикач, ви можете пошукати в Інтернеті функціональний перемикач. На друкованій платі знайдіть той, який доповнює інші перемикачі.

Також знадобиться паяльник і припій. Кнопка повинна працювати після припайки перемикача в положення.

Зробити автоключ

Майте на увазі, що вам може знадобитися майстер по автоключам, якщо жодна з попередніх порад не спрацює.

Якщо трапилося найгірше, і ви вже замінили батарейку, переконалися, що кнопки справні, і переконалися, що всі перемикачі на місці, можливо, вам доведеться замінити ключ. Тому вам може знадобитися допомога експерта.

У цьому випадку майстер по автомобiльним ключам, а не дилер, є найкращим місцем, щоб отримати заміну (дублікат) автомобільного ключа в Дніпрі.

Пошук надійного майстра по виготовленню автомобільних ключiв 

Чому краще звернутися до майстра по автомбільним ключам, а не до дилера:
• Це професiя майстра. Спеціалісти по автомобiльним ключам мають досвід та певні знання. Мають багато авто ключів для різних марок та моделей авто, оскільки щодня замінюють автомобільні ключі, і вони є професіоналами в їх нарiзцi леза та програмуванні.
• До вас прибуде квалiфiкований майстер. Протягом 30-50 хвилин досягнуть вашого місцезнаходження. Ваш автодилер попросить вас відвідати автосалон та почекати вiд одного мiсяця, тоді як майстер по автоключам може негайно запрограмувати ваш новий ключ, щоб незабаром повернути вас у дорогу. 

Чи поруч із вами є надійний майстер по виготовленню автоключiв, чи ви фактично перебуваєте поза зоною його обслуговування? Якщо ви  знаходитесь далеко або не можете приїхати до майстернi, майстер зможе виїхати до вас та виготовити авто ключ,  але цiна буде вищою через дорожні витрати.

На щастя, у "Твiй Ключ" ми можемо допомогти вам у будь-якій надзвичайній ситуації, яка виникла, включно з пошкодженням або втратою смарт ключа, викидного ключа та ключа з кнопками!
 ©

 

Майстерня автоключiв Днiпро
проспект Лесi Українки, 47
Телефон: 098-117-2017
Електронна пошта: info@tvoykluch.com.ua
Веб-сайт: tvoykluch.com.ua